ВИДАВНИЧИЙ ДІМ АДЕФ-УКРАЇНА - ВІД ІДЕЇ ДО ГОТОВОЇ КНИГИ

Книжки Сергія Бадея

1. План Арагорна
2. План Арагорна. Розширюючи межі
3. План Арагорна Хранителі народів

1. Вільний політ
2. Знову політ
3. Стрімкий політ
4. Системний політ

1. Вірити передбаченому?

1. Душа Ардейла

1. Пристрасті драконячі

План Арагорна

Якщо все погано так, що гірше нема куди – то це ви оптимісти! Вже ви мені повірте! Гірше – є куди!

Ось здавалося б. Роботу (дуже престижну, між іншим) втратив. Дівчина (дуже симпатична, між іншим) пішла. Та й погода (тут вже без всяких між іншим) – огидна. Повний набір? Зараз! Розмріялися! Найгірше попереду.

Приходиш ось з таким набором додому. А там ще і грабіжник сидить і твій коньяк, без жодного докору сумління, «прикінчує». А коньяк колекційний, знову ж таки, між іншим! І у відповідь на справедливі докори, починає цей злодій вести розмови, які, взагалі, ні в які ворота не лізуть.

І ось що дивно! Починаєш цим розмовам вірити. І починаєш приймати активну участь по заміні людства іншими істотами.

Ви запитаєте, як це я – людина, погодився на це?

А хто вам сказав, що я людина?

План Арагорна. Розширюючи межі

Ну так! У Арагорна – план, а віддуватися – мені! Чи міг я припустити, звичайний хлопець невдаха, що мені доведеться очолити народи ельфів? Причому, буквально, взятися за їх відродження? Заспокоює лише те, що є ще нещасні, яким випало відроджувати, за планом Арагорна, інші народи. З Європою ми начебто впоралися, а от як буде в Америці?

План Арагорна. Хранителі народів

Хто сказав, що Арагорн це вигадка? Повинен вам сказати, ця «видумка» реально живе і змінює світ. Це вам тільки здається, що все в порядку. Насправді до вас просто не дійшли руки. Ті, до кого вже добралися, опиняються зовсім в іншому світі. І не обов’язково в людському вигляді. Істинних людей не так вже й багато. І я не буду підказувати вам, кого виявилося більше. Самі здогадаєтесь.

Отже. Все було нормально, розвивалися за планом Арагорна, але Сільвані не давали спокою дракони …

    Кошик