ВИДАВНИЧИЙ ДІМ АДЕФ-УКРАЇНА - ВІД ІДЕЇ ДО ГОТОВОЇ КНИГИ

Борис Єрофалов – Символы архитектуры или Нумерологическое испытание архитектурной формы

400.00 грн.

План Арагорна
• 1. План Арагорна
• 2. План Арагорна. Розширюючи межі
• 3. План Арагорна Хранителі народів

Вільний політ
• 1. Вільний політ
• 2. Знову політ
• 3. Стрімкий політ
• 4. Системний політ

Передбаченому – вірити!
• Вірити передбаченому?

Душа Ардейла
• Душа Ардейла

Пристрасті драконячі
• Пристрасті драконячі

Опис

План Арагорна

  • 1. План Арагорна
  • 2. План Арагорна. Розширюючи межі
  • 3. План Арагорна  Хранителі народів

Вільний політ

  • 1. Вільний політ
  • 2. Знову політ
  • 3. Стрімкий політ
  • 4. Системний політ

Передбаченому – вірити!

  • Вірити передбаченому?

Душа Ардейла

  • Душа Ардейла

Пристрасті драконячі

  • Пристрасті драконячі

 

План Арагорна

Якщо все погано так, що гірше нема куди – то це ви оптимісти! Вже ви мені повірте! Гірше – є куди!

Ось здавалося б. Роботу (дуже престижну, між іншим) втратив. Дівчина (дуже симпатична, між іншим) пішла. Та й погода (тут вже без всяких між іншим) – огидна. Повний набір? Зараз! Розмріялися! Найгірше попереду.

Приходиш ось з таким набором додому. А там ще і грабіжник сидить і твій коньяк, без жодного докору сумління, «прикінчує». А коньяк колекційний, знову ж таки, між іншим! І у відповідь на справедливі докори, починає цей злодій вести розмови, які, взагалі, ні в які ворота не лізуть.

І ось що дивно! Починаєш цим розмовам вірити. І починаєш приймати активну участь по заміні людства іншими істотами.

Ви запитаєте, як це я – людина, погодився на це?

А хто вам сказав, що я людина?

 

План Арагорна. Розширюючи межі

Ну так! У Арагорна – план, а віддуватися – мені! Чи міг я припустити, звичайний хлопець невдаха, що мені доведеться очолити народи ельфів? Причому, буквально, взятися за їх відродження? Заспокоює лише те, що є ще нещасні, яким випало відроджувати, за планом Арагорна, інші народи. З Європою ми начебто впоралися, а от як буде в Америці?

 

План Арагорна. Хранителі народів

Хто сказав, що Арагорн це вигадка? Повинен вам сказати, ця «видумка» реально живе і змінює світ. Це вам тільки здається, що все в порядку. Насправді до вас просто не дійшли руки. Ті, до кого вже добралися, опиняються зовсім в іншому світі. І не обов’язково в людському вигляді. Істинних людей не так вже й багато. І я не буду підказувати вам, кого виявилося більше. Самі здогадаєтесь.

Отже. Все було нормально, розвивалися за планом Арагорна, але Сільвані не давали спокою дракони …

 

Вільний політ

Якщо ви примудрилися потрапити в інший світ (в інший, а не в той), перевірте свій організм на наявність змін! Причому тут організм? На це питання вам може відповісти мій друг Семен. Що до мене, то я нічого, а ось у нього відросли гострі вуха, що так властиві ельфам. Втім, я теж молодець! Примудрився закохатися. Ні, саме по собі це явище властиве молодій людині. Але уся біда в тому, що дівчина не бажає зі мною знайомитися поближче. Адже справа в тому, що у мене …. Втім, про все по порядку: відправились ми якось у Карпати ….

 

Знову політ

Ельфи, гноми, гобліни …. Вам такий набір сухофруктів відомий? Ах, читали! А я ось, на власні очі бачив! Так що там говорити? Мій друг Семен, виявляється теж ельф! Тільки прихований. Це означає, що він там – ельф, а тут – людина. Де це «там»? Ось на це питання мені важко відповісти. Не тому, що не хочу, а тому, що не знаю. А ось що я хочу, так це повернутися туди. І Семен хоче. Хоче, але мовчить. Мовчить, поважаючи мої почуття. Справжній друг!

На щастя, є у нас один засіб. Ось тільки не знаємо, чи буде він діяти. Але спробувати ми зобов’язані! І для цього зовсім не обов’язково вирушати в Карпати.

 

Стрімкий політ

Системний адміністратор, системний адміністратор. А що він робить в світі наскрізь магічному, де комп’ютерами і не пахне? Мало того, що крила має, так ще і мечем махає, що той вітряк! Це я. Будемо знайомі! Влад Білокрил. Як я докотився до такого життя? Сам дивуюсь!

 

Системний політ

Краще б ми відразу покришити тих дроу на окрошку! Казав же я Семену не клястися! Не послухав він мене. А Влад Білокрил (це я, якщо хто не зрозумів) поганого не порадить.

І що тепер? По поверхні землі ми бродили, по горах лазили, по степах скакали і навіть літали іноді. А зараз будьте ласкаві лізти під землю і, через печери гномів, проведіть зв’язкового від одних дроу до інших дроу.

Нічого собі задачка! І це при тому, що гноми нам начебто союзники, а дроу зовсім навіть навпаки.

Але клятва не пташка. Якщо вже ельф поклявся, то доводиться цьому ельфу, як не дивно, свою клятву виконувати. А ми, його друзі, його залишити не можемо. Ось з цього і виходимо ….

 

Вірити передбаченому?

Ох вже ці передбачення та пророцтва! Проголошують їх всілякі безвідповідальні типи, а нам, простим «попаданцям» – доводиться віддуватися! І що найнеприємніше, ніяких інструкцій з користування цим самим пророцтвом не передбачено!

Ось як мені ставитися до цього, коли мене, буквально, висмикнули з мого, звичного і затишного світу, і закинули сюди? Причому, ніхто навіть не поцікавився моїми побажаннями!

Ось і доводиться крутитися, відпрацьовуючи. Може і пронесе! А якщо це не про мене? Або не пронесе? Хто за це відповідатиме?

Якщо так міркувати, то всі бонуси, які я отримав, не радують. Ні міцне молоде тіло, ні клинки, з якими я навчився спритно справлятись.

Я б «зіскочив», та нікуди. І потім, якщо не я, то хто? Комусь же доведеться за це віддуватися?

Гаразд! Де наша не пропадала! Поживемо побачимо!

 

Душа Ардейла

Він не такий, як усі. Він, подібно білу ворону, виділявся зі своїх односельчан. Найда, без роду і племені, що став рідним сином ковалю і його дружині.

Так, все б було нормально, якби не стали проявлятися риси, властиві народу далекому та загадковому. Якби не проявився дар кувати зброю з душею, розмовляти з деревами, розуміти тварин. А мистецтво бою? Хіба може звичайна людина так володіти мечем?

Багато він випробував, багато пережив. Доля змусила поблукати молодого Ардейла в пошуках свого місця. Чи знайде?

 

Пристрасті драконячі

 

Йшов лісом, а зайшов …. Так хто ж його знає, куди я зайшов? І ким я став, теж ще питання з тих, на який і не даси відразу відповідь. Але для початку, вирішили зробити з мене мага вогняної стихії. Бойового мага, звичайно. А там, вже як вийшло.