Рекламна продукція

Реклама це створення широкої популярності чому-небудь із метою залучення споживачів, глядачів і т. п.

Один із найдієвіших способів привертання уваги є поліграфічна реклама. Будь-яка прогресивна комерційна діяльність супроводжується створенням тих або інших видів поліграфічної продукції з метою залучення як можна більшого числа потенційних клієнтів. Головне – завжди виконувати основні правила: дизайн має бути виконаний на високому рівні, а текст – має бути лаконічним і максимально інформативним. Не бійтеся експериментувати. І пам'ятайте: витрати прямо пропорційні призначенню Вашої поліграфії.

Поліграфічний комплекс "АДЕФ-Україна" постійно розширює список послуг, що надаються, пропонуючи клієнтові актуальні, ефективні й цікаві рішення будь-якої з поставлених завдань. Формат нашої друкарні дозволяє здійснювати друк самих різних видів поліграфічної продукції: від візитних карток до повнокольорових листівок і буклетів, багатосторінкових каталогів, журналів, брошур...

Поліграфія може бути ділового значення: візитки та фірмові теки з логотипом підприємства або товарним знаком. До ділової поліграфії відноситься і так звана іміджева або представницька поліграфія. До цієї категорії поліграфічної продукції можна віднести всі друкарські вироби, які підкреслюють статус і напрям діяльності компанії. Для представницької поліграфії важливо, як виконаний її дизайн і фірмовий стиль. Якщо людину зустрічають по одягу, то компанію – по фірмовому стилю.

Рекламна поліграфія була і залишається одним із найактивніших інструментів рекламістів. Без рекламної поліграфії не обходиться жодна рекламна кампанія. Якщо ви проводите рекламну акцію або просто розширюєте свій бізнес без якісних поліграфічних послуг зі створення друкарської реклами не обійтися. До засобів рекламної поліграфії відносяться такі види поліграфічної продукції, як буклети, листівки, флаєри, вони ж флаєрси, корпоративні візитівки, каталоги продукції і рекламні проспекти. Рекламна поліграфія – один із важливих напрямків діяльності нашої друкарні. Ми щодня друкуємо багатотисячні наклади рекламних буклетів, флаєрів і листівок різного призначення. Друк рекламної продукції – це відповідальна і важлива робота. Також ми приводимо деякі види рекламної продукції:

Листівки – найпопулярніший метод впливу на споживача. Зазвичай листівки носять інформаційний характер, друкуються офсетним способом на крейдованому папері форматом А4 або А5, не згинаються. Можуть бути односторонніми або двосторонніми. Порада: додайте прайс-лист. Споживач любить порівнювати.

Буклети – це практично та ж листівка, але з фальцюванням (згином). Євробуклет – це листівка А4 з 2 паралельними фальцами. Буклети можуть бути інформаційними та іміджевими (в цьому випадку можна використовувати вибіркове УФ-лакування та тиснення). Що друкувати – листівку або буклет – вирішуєте Ви. Все залежить від Вашої фантазії, рекламного бюджету і призначення виробу.

Брошури – це багатосторінковий буклет. Кількість сторінок має бути кратна 4. У порівнянні з листівкою або буклетом цей вид рекламної поліграфії має можливість для передачі більшої кількості інформації споживачеві. Тут можна розмістити більше тексту і фотографій.

Флаєр – це листівки невеликого розміру. Зазвичай формат А6. Тут можна лише пограти з дизайном. Як правило, флаєри – так звані роздавальні матеріали. Друкується великими накладами для охоплення як можна більшої кількості споживачів. Не варто витрачати гроші на дорогий папір та інші навороти.

Вітальні листівки – це те, без чого не обійдеться жодна фірма! Новий рік, будь-яке інше календарне свято, дні народження партнерів – неодмінний привід для того, щоб написати душевні слова. Розмір листівки та спосіб друку може бути будь-яким – усе залежить від Вашої фантазії.

Календарі квартальні настінні – у будь-якій офісній кімнаті висить по одному календарю на кожній стіні. Чи це не привід для подарунка Вашим клієнтам і партнерам барвистого календаря з Вашою рекламою? Календарі-квартальники можуть складатися з 4 частин: постер з рекламою плюс 3 відривних календарних сітки, або з 2 частин: постер плюс одна календарна сітка з трьома місяцями. Календарна сітка може бути стандартною або виготовлятися за індивідуальним замовленням.

Календарі-будиночки настільні. Головний плюс – завжди під рукою і перед очима. Зручна календарна сітка, державні свята червоним кольором, ненав'язлива реклама Вашої фірми – і готово! Календарі-будиночки можуть бути вертикальні або горизонтальні. На пружину можна закріпити листки з місяцями, а можна в цілях економії коштів надрукувати на одному полі цілий рік.

Блокноти – альтернатива дорогим щоденникам. Дуже популярний вид рекламної поліграфії, яка використовується на конференціях, семінарах, круглих столах. Формат – від А4 до А6, збирається на пружину. Обкладинка може бути виготовлена з дизайнерського картону з нанесенням фірмової символіки тисненням, внутрішній блок може нести адресну інформацію.


Рекламна продукція:


Блокнот для "JSO-Era"
Блокнот для "JSO-Era"

Обкладинка та підложка - повнокольоровий офсетний друк на картоні, покритий матовою ламінацією.


Блок на офсетному папері, задрукований в одну фарбу (пантоном).


Скріплення блокноту - на металеву пружину.

...

Детальніше
Fashion aid - буклет для фонду "Антиснід"
Fashion aid - буклет для фонду "Антиснід"

Каталог провідних дизайнерів Україні, що присвятили свої колекції до показу "Fashion aid", організованому фондом Антиснід.


Скріплення каталогу - на пружину.


Повнокольоровий блок задруковано офсетним способом.


Обладинка: плашка відтиснута фольг ...

Детальніше
Рекламний буклет міста Буча
Рекламний буклет міста Буча

Обкладинка задрукована офсетним способам та покрита глянцевою ламінацією.


Блок буклету - повнокольоровий офсетний друк на глянцевому крейдованому папері та покритий суцільним вододисперсним лаком.


Скріплення блоку  - скобою.

...

Детальніше
Буклети для Всеукраїнської премії "Жінка III тисячоліття"
Буклети для Всеукраїнської премії "Жінка III тисячоліття"

Булкети виконанані на найвищому поліграфічному рівні.


Блоки задруковані офсетним способом (повнокольоровий друк).


Обкладинки покриті ламінацію, поверх якої нанесено структурований вибірковий УФ-лак та зроблене тиснення фольгою.

...

Детальніше
Рекламный буклет "Стиральные машины" для компании LG Electronics
Рекламный буклет "Стиральные машины" для компании LG Electronics

Блок и обложка буклета отпечатан в 5 красок (CMYK+Pantone 877C). Обложка припрессована матовой пленкой. Термоклеевое скрепление изделия (термобиндер).

...

Детальніше
Буклет для художниці
Буклет для художниці

Буклет для художниці Ольги Петрової.


Високоякісний офсетний друк по глянцевому крейдованому папері.


Автоматичне фальцювання у 4 фальці "в накрутку".

...

Детальніше
Каталог меблів
Каталог меблів

Каталог меблів для компаніі "Світ Меблів".


Повнокольоровий високоякісний друк по матовому крейдованому папері.


Скріплення: шитво ниткою та термоклей.


Обкладинка: покрита матовою ламінацією поверх якої нанесено вибірковий УФ-лак.

...

Детальніше
Рекламна брошюра меблевої фабрики
Рекламна брошюра меблевої фабрики

Брошюра віддрукована на глянцевому крейдованому папері.


Обкладинка покрита глянцевим вододесперсійним лаком.

...

Детальніше
Рекламний каталог з висічкою
Рекламний каталог з висічкою

Рекламний каталог:


Блок - повнокольоровий друк на крейдованому папері.


Обкладинка - подвійна обкладинка. Верхня частина обкладинки: дизайнерський картон з висічкою та конгревом.Нижня частина: дизайнерський картон, задрукований металізованим пантоном.< ...

Детальніше
Брошюра з євроскобою
Брошюра з євроскобою

Брошюра надрукована на офсетному папеці та зшита з використанням євроскоби.

...

Детальніше