Рекламна продукція

Реклама це створення широкої популярності чому-небудь із метою залучення споживачів, глядачів і т. п.

Один із найдієвіших способів привертання уваги є поліграфічна реклама. Будь-яка прогресивна комерційна діяльність супроводжується створенням тих або інших видів поліграфічної продукції з метою залучення як можна більшого числа потенційних клієнтів. Головне – завжди виконувати основні правила: дизайн має бути виконаний на високому рівні, а текст – має бути лаконічним і максимально інформативним. Не бійтеся експериментувати. І пам'ятайте: витрати прямо пропорційні призначенню Вашої поліграфії.

Поліграфічний комплекс "АДЕФ-Україна" постійно розширює список послуг, що надаються, пропонуючи клієнтові актуальні, ефективні й цікаві рішення будь-якої з поставлених завдань. Формат нашої друкарні дозволяє здійснювати друк самих різних видів поліграфічної продукції: від візитних карток до повнокольорових листівок і буклетів, багатосторінкових каталогів, журналів, брошур...

Поліграфія може бути ділового значення: візитки та фірмові теки з логотипом підприємства або товарним знаком. До ділової поліграфії відноситься і так звана іміджева або представницька поліграфія. До цієї категорії поліграфічної продукції можна віднести всі друкарські вироби, які підкреслюють статус і напрям діяльності компанії. Для представницької поліграфії важливо, як виконаний її дизайн і фірмовий стиль. Якщо людину зустрічають по одягу, то компанію – по фірмовому стилю.

Рекламна поліграфія була і залишається одним із найактивніших інструментів рекламістів. Без рекламної поліграфії не обходиться жодна рекламна кампанія. Якщо ви проводите рекламну акцію або просто розширюєте свій бізнес без якісних поліграфічних послуг зі створення друкарської реклами не обійтися. До засобів рекламної поліграфії відносяться такі види поліграфічної продукції, як буклети, листівки, флаєри, вони ж флаєрси, корпоративні візитівки, каталоги продукції і рекламні проспекти. Рекламна поліграфія – один із важливих напрямків діяльності нашої друкарні. Ми щодня друкуємо багатотисячні наклади рекламних буклетів, флаєрів і листівок різного призначення. Друк рекламної продукції – це відповідальна і важлива робота. Також ми приводимо деякі види рекламної продукції:

Листівки – найпопулярніший метод впливу на споживача. Зазвичай листівки носять інформаційний характер, друкуються офсетним способом на крейдованому папері форматом А4 або А5, не згинаються. Можуть бути односторонніми або двосторонніми. Порада: додайте прайс-лист. Споживач любить порівнювати.

Буклети – це практично та ж листівка, але з фальцюванням (згином). Євробуклет – це листівка А4 з 2 паралельними фальцами. Буклети можуть бути інформаційними та іміджевими (в цьому випадку можна використовувати вибіркове УФ-лакування та тиснення). Що друкувати – листівку або буклет – вирішуєте Ви. Все залежить від Вашої фантазії, рекламного бюджету і призначення виробу.

Брошури – це багатосторінковий буклет. Кількість сторінок має бути кратна 4. У порівнянні з листівкою або буклетом цей вид рекламної поліграфії має можливість для передачі більшої кількості інформації споживачеві. Тут можна розмістити більше тексту і фотографій.

Флаєр – це листівки невеликого розміру. Зазвичай формат А6. Тут можна лише пограти з дизайном. Як правило, флаєри – так звані роздавальні матеріали. Друкується великими накладами для охоплення як можна більшої кількості споживачів. Не варто витрачати гроші на дорогий папір та інші навороти.

Вітальні листівки – це те, без чого не обійдеться жодна фірма! Новий рік, будь-яке інше календарне свято, дні народження партнерів – неодмінний привід для того, щоб написати душевні слова. Розмір листівки та спосіб друку може бути будь-яким – усе залежить від Вашої фантазії.

Календарі квартальні настінні – у будь-якій офісній кімнаті висить по одному календарю на кожній стіні. Чи це не привід для подарунка Вашим клієнтам і партнерам барвистого календаря з Вашою рекламою? Календарі-квартальники можуть складатися з 4 частин: постер з рекламою плюс 3 відривних календарних сітки, або з 2 частин: постер плюс одна календарна сітка з трьома місяцями. Календарна сітка може бути стандартною або виготовлятися за індивідуальним замовленням.

Календарі-будиночки настільні. Головний плюс – завжди під рукою і перед очима. Зручна календарна сітка, державні свята червоним кольором, ненав'язлива реклама Вашої фірми – і готово! Календарі-будиночки можуть бути вертикальні або горизонтальні. На пружину можна закріпити листки з місяцями, а можна в цілях економії коштів надрукувати на одному полі цілий рік.

Блокноти – альтернатива дорогим щоденникам. Дуже популярний вид рекламної поліграфії, яка використовується на конференціях, семінарах, круглих столах. Формат – від А4 до А6, збирається на пружину. Обкладинка може бути виготовлена з дизайнерського картону з нанесенням фірмової символіки тисненням, внутрішній блок може нести адресну інформацію.


Рекламна продукція:


Настінні календарі
Настінні календарі

у будь-якій офісній кімнаті висить по одному календарю на кожній стіні. Чи не це привід для подарунка Вашим клієнтам і партнерам барвистого календаря з Вашою рекламою? Календарі-квартальники можуть складатися з 4 частин: постер з рекламою + 3 відривних кален ...

Детальніше
Рекламна фоторамка для компанії Марс-Україна
Рекламна фоторамка для компанії Марс-Україна

Оригінальна фоторамка з висічкою та проклейкою, в яку можна вставити фото свого улюбленця.

...

Детальніше
Набори листівок
Набори листівок

Набори листівок виготовляються на цупкому крейдованому папері або картоні.


Задруковані зазвичай з обох сторін (по лицю - повнокольоровий друк, по звороту друк в одну фарбу).


Набори листівок запаковуються в упаковку, виконану з також матеріалу як і сам ...

Детальніше
Рекламна брошюра для ландшафтно-архітектурного бюро.
Рекламна брошюра для ландшафтно-архітектурного бюро.

Брошюра складається з 16 сторінок блоку та обкладинки, скріплених скобою.


Обкладинка задрукована в чотири фарби, покрита глянцевою ламінацією. В якості оздоблення використано тиснення фольгою.


Блок - повнокольоровий офсетний друк.

...

Детальніше
Запрошення, листівки
Запрошення, листівки

Запрошення та листівки - це те, без чого не обійдеться жодна фірма! Новий рік, будь-яке інше календарне свято, дні народження партнерів - неодмінний привід для того, щоб написати теплі слова. Розмір листівки та спосіб друку може бути будь-яким - усе залежить від ...

Детальніше
Календар-будиночок з основою з палітурного картону
Календар-будиночок з основою з палітурного картону

Основа такого календаря - палітурний картон вкритий палітурним матеріалом. Це може бути як тканина так і інші матеріали, що зазвичай використовуються для виготовлення книжкових палітурок.


Блок календаря задруковано з обох боків та вкрито захисним лаком.


...

Детальніше
Календар-будиночок для компанії "Amway"
Календар-будиночок для компанії "Amway"

Основа календаря - задрукований з однієї сторони картон.


Сітка календаря надрукована на крейдованому папері а також оздоблена вибірковим УФ-лакуванням.


Скріплення календаря - на металеву пружину.

...

Детальніше
Брендові паперові пакети
Брендові паперові пакети

Ми виготовляємо паперові пакети задруковані офсетним способом, що несуть користувачам необхідну інформацію, наприклад, рекламу компанії чи її продукції.


Пакети можуть додатково оздоблюватися тисненням фольгою, вибірковим УФ-лаком, тощо.

...

Детальніше
Рекламний буклет "Пилососи" для компанії LG Electronics
Рекламний буклет "Пилососи" для компанії LG Electronics

Каталог задруковано в 5 фарб (CMYK + Pantone 877C). Блок 48 сторінок та обкладинка.


Обкладинка покрита матовою ламінацією.


Скріплення каталогу - на скобу.


Виготовлено в друкарні ВД "АДЕФ-Україна" на сучасному високотехнологічному обладнанні. Детальніше

Каталог дитячих меблів для компанії "Снайт"
Каталог дитячих меблів для компанії "Снайт"

Повнокольоровий каталог меблів для компанії "Снайт" виконаний на сучасному обладнанні в друкарні ТОВ "АДЕФ-Україна"


Каталог задруковано в чотири фарби та покрито глянцевим вододисперсним лаком. Зкріплення каталогу - скобою.

...

Детальніше