ДРУК

ДРУКПідприємство "АДЕФ-ПРІНТ" має новітнє обладнання компанії Heidelberg, яке дозволяє виконувати друкарські роботи різних рівнів складності.
У 2007 році парк друкарського обладнання "АДЕФ-ПРІНТ" було поповнено новою технікою. І сьогодні друкарський підрозділ представлено такими машинами:
- Heidelberg Speedmaster CD 74-5+L-F (2006 р. в.);
- Heidelberg Printmaster 74-2P (2006 р. в.);
- Heidelberg Speedmaster 52-4H (2002 р. в.);

А тепер наведемо детальніші характеристики кожної з друкарських машин.
Подовжена прийомка
друкарської машини
CD 74-5+L-F
Speedmaster CD 74 – унікальний у багатьох відношеннях комплекс::
- Поряд із роботами, які виконуються в класичному форматі А2 (500 х 700 мм), ми маємо можливість використовувати максимальний формат друкарського аркуша 605х740 мм (F2), зручний і економічний для друку виробів малої і нестандартної конфігурації.

- Технологія CD: однією з її особливостей є те, що в процесі друку задрукований матеріал проходить крізь друкарську машину від фрограйфера до приймального пристрою завдяки ефекту Vinturi (повітряна подушка) без зіткнення деталей друкарської машини (за винятком клапанних захватів). Вказана особливість дозволяє друкувати на папері щільністю від цигаркового до картону (завтовшки 0,8 мм).

- 6 секцій: 5 кольорових секцій і камеракельна секція для нанесення вододисперсного лаку суцільним шаром або вибірково (в цьому випадку маємо можливість використовувати розробку компанії Heidelberg "Saphira Dripp off", за допомогою якої досягається ефект вибіркового ультрафіолетового лаку, але з меншими фінансовими і часовими витратами).

- Система темперування кольорового апарата: ця система дозволяє операторові друкарської машини задавати і підтримувати необхідну температуру всередині кольорового апарата. Ця опція істотно полегшує роботу друкаря і підвищує якість друкарської продукції.

- Повне автоматичне змивання машини передбачає:
¤ змивання кольорового апарата;
¤ змивання формового циліндра;
¤ змивання офсетного циліндра;
¤ змивання друкарського циліндра.

Інженерами фірми Heidelberg впроваджено нову "антизабруднюючу" систему Vario, яка працює за рахунок різниці швидкостей накатного зволожуючого валика і формового циліндра.

- Technotrans – система подачі зволожуючого розчину повністю автономна: самостійно контролюється рівень дозування води, буферного розчину, спирту, рівня електропровідності водогінної води.

- SM CD 74 має найсучаснішу систему каскадної подачі аркуша, в якій реалізовано останні інженерно-конструкторські ідеї фахівців Heidelberg. Завдяки їй можна було задруковувати будь-які матеріали товщиною до 0,8 мм на швидкості 15000 кольоровідбитків на годину.

- Система подовженого приймання аркуша з 3-ма сушильними модулями (ІЧ-лампи) дозволяє друкувати зображення, насичені кольоровим шаром, не знижуючи крейсерської швидкості машини. Операторові необхідно лише правильно задати параметри температури стопи на прийманні. Подальші регулювання температурного режиму друкарська машина виконує в автоматичному режимі.

Printmaster 74.
Формат задрукованого аркуша 740 х 520 мм
Цільова покупка – машина орієнтована на друк книг у м'якій і твердій палітурці, для цього вона укомплектована опцією перевороту, який налаштовується натисканням однієї кнопки (новітня розробка компанії Heidelberg 2006 року), також призначена для друку фарбами Pantone або CMYK при виготовленні стильних 2-кольорових робіт.

- Машина має автоматичну змивку:
¤ кольорового апарата;
¤ формового циліндра;
¤ офсетного циліндра;
¤ друкарського циліндра.
- Напівавтоматичну зміну пластин.
- Напівавтоматичну систему перевороту аркуша.
Максимальна швидкість друку – 13000 кольоровідбитків на годину.
Ще однією відмінною рисою Printmaster 74 є те, що швидкісний режим друку у перевороті 10000-13000 безпосередньо залежить від технічних характеристик задрукованого матеріалу.

Speedmaster 52-4
Рік випуску – 2002.
- Maксимальний формат паперу 520 х 373 мм;
- Maксимальний формат задрукованої поверхні 520 х 360 мм;
- Мінімальний формат паперу 105 х 145 мм;
- Maксимальна швидкість друку – 15000 кольоровідбитків на годину.
Прикметні особливості машини:
- non-stop подача + non-stop приймання;
- автоматичне змивання кольорового апарату;
- автоматичне змивання формового циліндра;
- автоматичне змивання офсетного циліндра;
- інфрачервона сушка;
- пульт управління СР 2000.
У цілому реалізовано найкращі досягнення технічної думки фірми Heidelberg.