ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКАЗ метою скорочення термінів випуску продукції в березні 2008 р. було інстальовано комбіновану машину Heidelberg Stalhfolder KH 66.6 KL PRO LineТехнічні характеристики:
- максимальний формат – 660 х 1040 мм;
- продуктивність – 25 000-40 000 аркушів/год.;
- має фальцсекцію з 6-ма касетами;
- має секцію з 2-ма фальцножами для двох перпендикулярних фальців;
- пересувний каскадний виклад, пристосування для біговки, перфорації і різання для післяпаралельного фальцу;
- круглостапельний самонаклад, який дозволяє проводити процес фальцювання без зупинки машини для завантаження продукції.

Машина має високий рівень автоматизації, завдяки чому мінімізуються тимчасові витрати на переналагодження з накладу на наклад.
Усі необхідні коригування оператор виконує з сенсорного монітора управління. Також велика перевага даного варіанту машини у придбанні програмного забезпечення, яке дозволило залучити її в WorkFlow підприємства.


Для процесу скріплення ниткою блоків великих форматів у квітні 2008 року було придбано напівавтоматичну ниткошвачну машину FRECCIA 20.Технічні характеристики:
- максимальний формат – 305х508 мм;
- мінімальний формат – 75х90 мм;
- продуктивність – до 90 зошитів/хв;
- машина має 12 швачних апаратів;
- функцію автоматичного розрізання блоків.


У 2007 році "АДЕФ-ПРІНТ" придбав таке післядрукарське обладнання:
- аркушепідборна-брошурувально-обрізна станція Theisen & Bonits;
- різальний комплекс Polar 92 XT (Heidelberg).
Це дозволило наростити швидкість виконання замовлень і розширити спектр пропонованих послуг.
Нижче наведено характеристики всього комплексу устаткування ділянки підготовки паперу, цеху післядрукарської обробки, а також цеху твердої палітурки.

Комплекс Theisen & Bonits 2006 року (виробництва Німеччини) істотно скоротив терміни виготовлення замовлень (за допомогою опції трьохножового, а також центрального обрізання продукції) і розширив наші можливості у спектрі пропонованих послуг завдяки появі опції, що скріпляє блок фігурною скобою (євроскоба).
Листоподборочно-брошюровочная станция Theisen & Bonits Комплекс має:
- 16 секцій;
- 4 дротошвачні голівки, використовуючи які, ми маємо можливість скріпляти вироби одночасно скобою (2 голівки), і євроскобою (2 голівки);
- можливість підбірки сфальцованих зошитів у блоки;
- опція центрального (розрізка-вирізка) різання і 4 дротошвачних голівки дозволяють проводити процес брошурування виробів форматом А5, А6, А7 в оптимальній компоновці вдвічі швидше (за рахунок компоновки "двійниками").

Ниткошвачна машина БНШ-6 2004 року випуску (виробництва України)
Має 6 голівок. Призначена для скріплення ниткою зошитів у широкому спектрі щільності паперу – від офсету 60 г/кв.м. до крейдованого 170 г/кв.м. Продуктивність машини складає до 150 блоків/год.


Фальцювальна машина "Stahlfolder Ti 52 ProLine" (Heidelberg), 2002 року випуску. Доукомплектована додатковою секцією, завдяки якій стало можливим фальцювання або з 8 паралельними і 1 перпендикулярним фальцями, або 4 паралельними і 2 перпендикулярними фальцями. Максимальний формат аркуша – А2; крім того, машина призначена для біговки і перфорації з продуктивністю до 20 000 операцій на годину залежно від складності роботи і використаного матеріалу.


Машина горизонтального типу для безшвачного скріплення блоків "С.P. Bourg BB 3001" (виробництво – Бельгія). Продуктивність – до 300 скріплень на годину. Машина використовується для ексклюзивних складних робіт, наприклад, скріпляє блоки з обкладинкою з клапанами форматом А4.

Машина безшвачного скріплення блоків із обкладинкою карусельного типу (4 каретки) Horison BQ-460, 2005 року випуску (виробництво – Японія). Продуктивність до 900 скріплень на годину залежно від складності роботи. Корінцеве і бічне промазування блоку здійснюється клейовими барабанами. Має опцію автоматичної біговки обкладинки при подачі її в машину.


Різаки Polar-78 ED, 2002 року випуску та 78 EC, 2003 року випуску (Heidelberg), дозволяють нам з високою точністю і швидкістю готувати папір до друку і здійснювати процес різання аркушів після друку для післядрукарської обробки і різання готової продукції.


Різальний комплекс Polar 92 XT (Heidelberg), 2006 року випуску. До комплексу входять: різак, віброзіштовхувач, 2 гідравлічні підйомники для палет із папером, які істотно полегшують фізичні навантаження оператора. Наявність цього комплексу дозволила нам значно посилити продуктивність процесу різання.

Тигельний прес "TMYK 720M" (виробництво – Китай), 2004 року випуску. Формат А2. Приклад раціонального поєднання ціни і якості устаткування. Може використовуватися для наступних процесів: висікання, біговка, перфорація складних контурів, тиснення фольгою, конгревне тиснення.Обладнання фірми "H.-H. Schtmedt e.K.", 2003 року випуску (постачання Heidelberg) – це напівавтоматичний комплекс для виготовлення книг у твердій палітурці продуктивністю 70-80 книг на годину. До нього входить устаткування для складання палітурних кришок, промазування корінця книжкового блоку, торшонування книжкового блоку, кругління корінця книжкового блоку, кругління корінця палітурної кришки, вставки книжкового блоку в палітурну кришку, штрихування.
Також цех твердої палітурки укомплектований картонорізальною машиною і пресами для обтискання корінця книжкового блоку і книги в цілому (виробництво – Україна). Завдяки розділенню операцій комплекс дозволяє виготовляти тверду палітурку високої якості накладом від 10 до 10000 книг. Значним нашим успіхом вважаємо книги в палітурці з натуральної шкіри.
Машина для пакування продукції в термоусадкову плівку.
Можлива упаковка як у пачки по декілька десятків екземплярів, так і поштучна упаковка.