Журнали, каталоги

Багато діячів мистецтв – художники, фотохудожники, дизайнери, галеристи вибирають наше виробництво для друку каталогів і журналів, які супроводжують виставки, галереї, покази. Це говорить тільки про те, що високохудожній твір, будь то картина, фотографія або дизайнерське рішення, вимагає високої якості передачі кольору і не менш високої якості самого друкарського виробу. Ми створили каталоги Євгенія і Валерія Чуйкових, Андрія Фіголя, Віктора Трапенка, Василя Галеванчука, В'ячеслава Брейша, Вікторії Харченко, галереї незалежного мистецтва "Antins collections", Національного Науково-дослідницького реставраційного центру України («Скарби графа Лянцкоронського»), галереї "Небо" а також журнали «Fine Art», «АртИнформ», «Отрок», «Медична практика», «Арт-стиль» та інші.

Каталог – це багатосмугове друковане видання, що містить у собі перелік певної інформації. Залежно від призначення і цільової аудиторії каталог можна розділити на дві групи: представницький та інформаційний.

Представницький каталог покликаний передусім працювати на імідж компанії або окремої особи і дуже часто одночасно є інструментом продажів. Основна мета такого видання – справити враження, створити певні асоціації на емоційно-чуттєвому рівні сприйняття, що в свою чергу, впливає на ухвалення рішення про купівлю товару або послуги саме цього бренду (чи на споживчу перевагу). Такий каталог просто повинен бути красивим і привертати увагу.

Інформаційні каталоги – це багатосмугові видання, що містять детальну інформацію про ціни, характеристики, перелік товарів або послуг, запропонованих компанією. Представницький каталог покликаний передусім працювати на імідж особистості чи цілої компанії. Він дуже часто одночасно є і інструментом продажів.

Особливостями такого виробу є нестандартні дизайнерські рішення, використання високоякісного крейдованого і дизайнерського паперу. Друга відмітна особливість – післядрукарська обробка, яка надає гламурність. Ось тут є де розгулятися нашим замовникам: тиснення фольгою всіляких кольорів, включаючи голографічну, срібну, золоту; конгрев; хитромудре висікання; суцільне і вибіркове УФ-лакування; матова і глянцева ламінація. З усього вищеперерахованого можна дійти таких висновків: по-перше, такий каталог за визначенням не може бути дешевим, по-друге, не кожна друкарня може впоратися з подібним замовленням. Адже за що сплачує замовник? За те, щоб отримати в результаті ідеально виконане видання, що повністю відповідає його вимогам.

Виробництво «АДЕФ-Україна» має унікальну спеціалізовану лінію для виробництва елітних каталогів та журналів. При виконанні такого замовлення дуже важлива достовірність перенесення кольорів. Повторимося, сказавши, що каталог є інструментом для формування іміджу особистості однієї видатної постаті чи цілої компанії. Покупець робить замовлення за каталогом, ґрунтуючись на тому, що бачить. І уявіть собі, якщо в каталозі не вірно переданий колір або відтінок продукції. Наслідки для компанії можуть бути катастрофічними. Більшість наших замовників – творчі люди, солідні компанії, для яких дуже важливий їх імідж, тому компанія не має права на помилки.


Журнали, каталоги:


"Арт-стиль" - каталог аукціону.
"Арт-стиль" - каталог аукціону.

Каталог картин для аукціону "Український живопис XX століття".


Високоякісний офсетний друк, шиття ниткою, термоклеєве скріплення (термобіндер).


Обкладинка: покриття матовою ламінацією, тиснення кольоровою фольгою.

...

Детальніше
Каталог работ художницы Виктории Харченко - "С запада на восток"
Каталог работ художницы Виктории Харченко - "С запада на восток"

Каталог работ художницы Виктории Харченко - "С запада на восток".


Высококачественная офсетная печать, шитье нитью, термобиндер.


Обложка покрыта матовой ламинацией.

...

Детальніше
Каталог работ художника Вячеслава Брейша - "Реплика*"
Каталог работ художника Вячеслава Брейша - "Реплика*"

Каталог работ художника Вячеслава Брейша - "Реплика*":


Высококачественная офсетная печать, шитье нитью, термобиндер.


Обложка покрыта матовой ламинацией поверх которой нанесен выборочный УФ-лак.

...

Детальніше
Журнал "Начни с себя"
Журнал "Начни с себя"

"Начни с себя" - психологический журнал-помощник.


Крепление блока - скоба. Обложка покрыта матовой ламинацией.


Изготовлено ИД "АДЕФ-Украина" по заказу ЧП «ЦПС «Лелека».

...

Детальніше