ДИЗАЙН-СТУДІЯ

ДИЗАЙН-СТУДІЯДизайн-студія надає послуги повного циклу – від концепції до готового макету – у створенні рекламних буклетів, брошур, каталогів, календарів, журналів, книг тощо. Багатолітній досвід роботи дизайн-студії дозволяє вибирати максимально ефективні рішення відповідно до поставлених завдань і конкретних вимог із врахуванням усіх особливостей поліграфічного виробництва.

Видавництво гарантує високу якість продукції: розробки ведуть талановиті дизайнери, які володіють усіма необхідними інструментами для успішного вирішення складних завдань і уміють експериментувати. Тут і творчий пошук, і художній смак, і знання предмета. В своїй роботі студія використовує креативні і технологічні інструменти провідних вітчизняних і зарубіжних компаній, успішно впроваджує нові напрямки, враховує особливості технологічного виконання оригінальних ідей при друці.

Пам'ятайте: якість поліграфічного виконання готової продукції багато в чому залежить від дизайну і його технологічності під час друку і післядрукарських робіт. Наші фахівці допоможуть втілити всі Ваші побажання в життя.

Розробку Вашого проекту ми ведемо в тісному контакті з нашими фахівцями. Кожне Ваше побажання буде почуте!