Персональна дитяча книга

Персональна дитяча книга

Шановні батьки!
Від народження дитини ми всі прагнемо її всебічного розвитку. Складаємо, ставимо та вішаємо на стіну малюнки, саморобки наших талановитих малюків. Але з часом, коли дітлахи підростають все це втрачає актуальність, покривається шаром пилу та відправляється на смітник. Група компаній АДЕФ пропонує Вам новий формат зберігання творчого доробку дитини – персональну книгу-альбом.Як це працює?
Крок №1:
Ви збираєте весь творчий доробок юного художника – малюнки, фігурки з пластиліну, вишивку, орігамі, тощо. Не забудьте додати фото юного художника.Крок №2:
Надсилаєте на нашу адресу зібрані витвори, або передаєте особисто в наш офіс у центрі Києва. Обираете формат та вносите передплату зручним для Вас способом.Крок №3:
Ми обробляємо фото, робимо електронний макет книги та погоджуємо його з Вами електронною поштою або під час Вашого візиту до нашого офісу.Крок №4:
За тиждень Ви отримаєте особисто або поштою потрібну кількість книг-альбомів: хоч 1, хоч 5, або більше, для всіх родичів. Оригінали дитячих робіт повертаються разом з книгою-альбомом.Таким чином, Ви зможете компактно та на довгі роки зберегти весь творчий доробок своєї дитини: подарувати книгу бабусям, дідусям та друзям. А головне, коли Ваша дитина подорослішає, з якою теплотою в серці вона буде згадувати першу книгу зі своїми творами!

Наш тел.: (044) 284-08-60

Контакти