ВИДАВНИЧИЙ ДІМ АДЕФ-УКРАЇНА - ВІД ІДЕЇ ДО ГОТОВОЇ КНИГИ

ПРО НАС

Видавничий дім «АДЕФ-Україна» працює з 1995 р. і спеціалізується на книговиданні, виготовленні рекламної, іміджевої продукції, періодичної, наукової, навчальної літератури, каталогів, календарів і т.п.              

З 2003 р. на підприємстві діє система менеджменту якості, розроблена відповідно до стандарту ISO 9001:2000, потім ISO 9001:2008, що передбачає оптимальні терміни виконання замовлення, використання в технологічному циклі оригінальних витратних матеріалів, рекомендованих виробником, дотримання міжнародних стандартів якості на кожному етапі технологічного циклу, зручність в оформленні документації. Завдяки цьому наша продукція має високу якість і успішно конкурує на поліграфічному ринку.

Видавничий дім «АДЕФ-Україна» є підприємством-виробником., що виготовляє як звичайну рекламну продукцію так і дорогу елітну книгу. Видавничий дім «АДЕФ-Україна» видав сотні книг та виконав тисячі замовлень з виготовлення різних періодичних видань і поліграфічної продукції.

Наші визначні видання:

  1. Факсимільне видання Пересопницького Євангелія 2008 та 2011р.р. (Подяка Президента, 2011р.) та книга «Пересопницьке Євангеліє. Витоки і сьогодення» (нагорода – Гран-прі конкурсу «Краща книга України», 2011р.).
  2.  Книга «Музей Волинської Ікони», що була видана в рамках проекту «Українська книга» 2012 рік.
  3. Двомовна книга «Витязь у тигровій шкурі», (переможець конкурсу АРТ-Книга, 2013р.), книгу «Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикуту – від неба до небес» – про видатного киянина Ігоря Сікорського.
  4. На замовлення Національного заповідника «Софія Київська» був виготовлений каталог «Мозаїки Михайлівського Золотоверхого собору».
  5. Для Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» були розроблені та видані такі проекти як енциклопедичне видання «Острозька академія» та спільний проект «Петро Шелест. Справжній суд історії ще попереду» та інша поліграфічна продукція.
  6. Книга Алішера Навої «Фархад і Ширін» на трьох мовах – спільний проект Видавничого дому «АДЕФ-Україна» та Посольства Узбекистану в Україні.
Пересопницкое Евангелие
Пересопницкое Евангелие